Drakiáda - 2015

drakiada-2015-ilustr V pátek 23.10. se nad školním hřištěm vznášelo několik draků, a protože nám počasí přálo, draci se vznesli téměř všem dětem. Vyhodnocení prvních míst bylo o to těžší.

První místo suverénně obsadil Ondra Luzár, kterému drak vyletěl jako první a po celou dobu se držel nejvýše. Druhé místo si zasloužil Filip Lušovjan, který také velmi dobře obsluhoval svého draka. A třetí místo čekalo na Filipa Novotného.

Dále jsme udělili i několik čtvrtých míst, mezi nimi byli: Elenka Brabcová, Radim Petr, Eliška Kaštánková, Deniska Ščučková a Eliška Sedláková.

Na všechny děti čekaly sladkosti a na vítěze drobné ceny a diplomy.

Drakiádu pořádala družina B společně s 3. třídou a poděkování patří i maminkám, které pomáhaly nejen svým dětem.

Připravily: Gabriela Königová, Renata Nečasová