Dětský ples - 2016

detsky-ples-2016-ilustr V pátek 17. června proběhl již III. ročník Dětského bálu, který organizuje ZŠ Třebařov a SRPDŠ v Třebařově. Pro děti byl připraven opravdu bohatý program. Celou akci zahájili žáci 9. třídy se svým hudebním vystoupením Cup song a jejich slavnostním šerpováním.

detsky-ples-2016-o1 Po krátkém tanečním bloku se představila se svým předtančením skupina PS Háčko Moravská Třebová.

Hudbu zajišťoval DJ Žužu – pan Žouželka z Rychnova, který obohatil hudbu také vypouštěním mýdlových bublin, mlhy a laserovými efekty.
Oblíbená byla samozřejmě tombola, do které se podařilo získat více než 140 krásných cen. Z těch nejlákavějších to byla především koloběžka, vyhlídkový let, krásné hračky nebo úžasné dorty.
Novinkou byl fotokoutek, kde se mohli zájemci netradičně vyfotit s různými rekvizitami.

Na závěr musíme poděkovat:

– maminkám a babičkám za napečení spousty výborného cukroví, koláčků a jiných dobrot,
– rodičům, firmám a obcím Třebařov a Rychnov za poskytnutí cen do tomboly
– a všem ostatním, kteří se na přípravě nebo průběhu plesu podíleli.

Mgr. Barbora Šrolová a Mgr. Marta Přidalová