Dětský bál 2018

det-bal-zs-2018 V pátek 18. května proběhl již IV. ročník Dětského bálu, který organizuje ZŠ Třebařov a SRPDŠ v Třebařově.
Pro děti byl připraven opravdu bohatý program.

det-bal-zs-2018-o1 Celou akci zahájili žáci IX. třídy se svým hudebním vystoupením Ego zumba od Willyho Williama. V dalším tanečním bloku se představila ZUŠ Moravská Třebová se svým předtančením Růžový Panter a Červená a černá. Do třetice jsme mohli vidět i mazurku na písničku Mravenčí ukolébavka v podání druháků a třeťáků z naší školy.

O hudební doprovod se postaral DJ Žužu – pan Žouželka z Rychnova, který obohatil taneční rej o laserové efekty a vypouštění mýdlových bublin a mlhy.

Velkým lákadlem byla samozřejmě tombola, do které se podařilo získat 90 úžasných cen. Patřily mezi ně např. tablet, koloběžka, fotoaparát Instax, stan pro 4 osoby, Albi tužka Kouzelné čtení, Výbušná věda, vodní pistole Nerf, lega a spousta dalších krásných věcí.

Opět byl pro děti (i jejich rodiče) připraven fotokoutek, kde se mohli zájemci vyfotit s různými rekvizitami.
Děti si bál náležitě užily, zatančily si – nechyběla ani mašinka a zahrály si další herní aktivity.

Na závěr musíme poděkovat:

• maminkám a babičkám za napečení spousty výborného cukroví, koláčků a jiných dobrot
  • rodičům, firmám a obcím Třebařov, Rychnov a Moravská Třebová za poskytnutí cen do tomboly
  • a všem ostatním, kteří se na přípravě nebo průběhu bálu podíleli.

Připravily: paní učitelky M. Přidalová a B. Šrolová