Česko zpívá koledy - 2017

cesko-zpiva-koledy-2017-ilustr Několik odvážných z řad žáků a pedagogů naší školy se ve středu 13.12. 2017 zúčastnilo 7. ročníku celorepublikové akce Česko zpívá koledy.

Z více jak 800 míst naší země zaznělo ze 125 000 úst od 18 hodin několik klasických vánočních koled.

V Třebařově se sešli na hrázi rybníka u malé vodní elektrárny. Organizace se ujal pan Kyselica. Přestože počasí nebylo úplně ideální, akce proběhla v příjemné a veselé atmosféře. Děti dostaly za odměnu balíčky se sladkostmi, všichni se mohli zahřát teplými nápoji.

Věříme, že nová tradice se v Třebařově ujme a příští rok se jí zúčastní mnohem více „zpěváčků“.
Mediálním partnerem adventní akce byl Deník.cz.

Připravily: A.Kolomá, B.Šrolová