Bruslení ZŠ v Moravské Třebové

zs-brusl-mt-2015-ilustr Ve středu 4. listopadu 2015 vyrazili žáci druhé, čtvrté a páté třídy na bruslení do zimního stadionu v Moravské Třebové.

Jako obvykle nás čekala komplikace při příjezdu autobusů ke škole, ale díky ochotě řidičů jsme nakonec dorazili před devátou hodinou na zimní stadion.
Protože naše škola věnuje ve svém školním vzdělávacím programu místo i výcviku bruslení, jsou naši školáci více či méně zdatnými bruslaři. Protože jsme na stadionu byli sami, bylo dost prostoru na hry a zdokonalování se v pohybu na ledě.

Při odchodu ze stadionu nás sice notně bolely nohy, ale spokojenost z bruslení nám dala rychle zapomenout na nějakou tu bolístku.

Pavel Kosina, Marcela Maděrová, Kateřina Pavelková