Běh pro zdraví

beh-pro-zdravi-2015-ilustr V pondělí 14. září jsme uspořádali tradiční akci „Kolik škole let, tolik kilometrů vpřed“. Během pro zdraví si žáci společně s učiteli připomněli 88letou existenci třebařovské školy.

beh-pro-zdravi-2015-o1 Každé třídě připadla určitá porce kilometrů. Jeden uběhnutý kilometr představoval jeden rok trvání školy. Prvňáčci se s touto akcí setkali úplně poprvé, možná proto byli trošku nervózní a ostýchaví. Zato deváťáci si vedli jako ostřílení běžci a byli mladším spolužákům vzorným příkladem.

Ve větrném a slunečném dopoledni všechno klaplo na jedničku, příští rok si běh určitě zopakujeme.

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek