Andělská soutěž - ZŠ - 2016

andel-soutez-zs-2016-ilustr Školní časopis Bystřílek vyhlásil v měsíci listopadu Andělskou soutěž. Děti se mohly se svým andílkem zapojit v kategorii výrobek nebo obrázek. Velikost nebo použitý materiál nebyl určený, a proto se sešlo spoustu zajímavých a nápaditých andílků.

andel-soutez-zs-2016-o1 Hlavní cenou soutěže byla 100 cm plyšová opice, další ceny byly knížky, velké nafukovací balónky, sladkosti a jiné drobné odměny. Účast byla opravdu velká a vybrat ty nejhezčí tedy nebylo vůbec jednoduché. Na pomoc s výběrem jsme přizvali zaměstnance školy – pedagogy, paní kuchařky, uklízečky i pana školníka. A jak to dopadlo?

Výsledky v kategorii výrobek:

1. místo – Samík Hartman  (1. třída)

2. místo – Tina Kolomá (8. třída) a Linda Kolomá (MŠ)

3. místo – Jáchymek Švec (2. třída)

Anetka Prokopová (1. třída)

4. místo – Vivien Černá (4. třída)

5. místo – Vendulka Dušková (3. třída)

Matyášek Novák (1. třída)

Výsledky v kategorii obrázek:

1. místo – Darinka Šindlerová (3. třída)

2. místo – Maruška Fojtíková (2. třída)

3. místo – Ondra Šrol (4. třída)

Adélka Chlupová (9. třída)

Ze všech zúčastněných dětí vylosoval anděl ještě jednoho výherce obří opice – štěstí se usmálo na Honzíka Zobače ze 2. třídy. Všichni ostatní získali čestné uznání a drobný dáreček.

Marta Přidalová a Olga Knápková