Advent ve školní družině A

advent-sd-a-2016-ilustr Hned po první adventní neděli nás všechny ovládla vánoční nálada. Družinu jsme si vánočně vyzdobili, nesměl chybět ani adventní věnec a kalendář.

advent-sd-a-2016-o1 Pod vánoční stromeček nám Ježíšek přinesl nové hračky. Vyráběli jsme vánoční výrobky na školní jarmark a za vydělané peníze se nakoupily drobné ceny na vánoční bingo, na které se děti velmi těšily. Vystoupili jsme s písní na akci Vypouštění balonků s přáním Ježíškovi. Svou šikovnost děti předvedly při zdobení perníčků a tvoření vánočních ozdob a přáníček, kterými obdarovaly své rodiče. Tento týden si děti užily spoustu legrace při hrách na sněhu. Všichni doufáme, že se letos dočkáme bílých Vánoc.

Přejeme všem krásné Vánoce a hodně štěstí, zdraví a lásky v novém roce.

Připravila: Olga Knápková