baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050

Světový den zvířat

Světový den zvířat oslavili 4. října žáci pátého ročníku projektovým dnem. Pestré úkoly na interaktivní tabuli propojené s opakováním anglického jazyka oživily staré poznatky a přinesly i něco nového. Všechny znalosti si děti prověřily plněním úkolů v pracovních listech a většině se opravdu dařilo.

Celý den si žáci zpestřili domácími mazlíčky, které si přinesli z domu. Sešli se nám králíčci, morčata a dokonce i užovka červená. Ze závěrečného hodnocení dětí vyplývá, že se rozhodně nenudily a domů odešly bohatší o nové informace ze života zvířat z celého světa.

Tematický den se uskutečnil v rámci udržitelnosti environmentálního projektu Všemi smysly na přírodu, který byl financován Evropský sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

sdz2012-1

sdz2012-2

sdz2012-3

Připravila: p. uč. Renata Nečasová (lektorka)