baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050

Světový den zvířat 2013

V pátek 4. října se v páté třídě uskutečnil projektový den na téma Světový den zvířat. Žáci si mohli přinést své domácí mazlíčky, které před ostatními prezentovali.

zvirata2013-a V další části všichni samostatně vyplňovali pracovní listy, které navazovaly na interaktivní program. Chlapci i dívky se aktivně zapojovali a plnili úkoly na interaktivní tabuli.

zvirata2013-b Vhodně byla do projektu zařazena beseda o canisterapii. Cvičení pejsci si rychle získali srdíčka všech přítomných. Děti si nacvičily polohu, jak se chránit před útokem zlého psa. Také se na vlastní oči přesvědčily, jací jsou psi sportovci. Nedělal jim problém taneček ani fotbal.

V závěru projektu se žáci naučili několik písniček o zvířátkách. Všem se projektový den moc líbil.

Světový den zvířat – 2013 (odkaz na staré stránky)

Připravila: p. uč. Marcela Maděrová

(přečteno: 238x)